Informacinis Tel.: (8 46) 30 30 30
(8 46) 41 15 59
Autobusų stotis: +370 464 11 547
Gedimų registracija: +370(650) 67 777

Karjera

Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Jei norite dirbti kartu ar atlikti praktiką, siųskite mums savo gyvenimą aprašymą elektroniniu paštu karjera@klap.lt, temos eilutėje nurodydami darbo poziciją.

Šiuo metu ieškome

  1. Autobusų vairuotojų, kurie padėtų mums rūpintis sėkmingu keleivių pervežimu. Jei tu turi D kategorijos vairuotojo pažymėjimą, profesinės kvalifikacijos pažymėjimą „95“ ir nori dirbti, esi savarankiškas ir atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų.

Neturintiems kvalifikacijos pažymėjimo „95“, įmonė suteikia galimybę jį įgyti.

Atlygis – apie 1400 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Laivavedžių, terminuotai darbo sutarčiai, kurie plukdytų keleivius vandens autobusu (mažasis laivas) Danės upe. Jei turi laivo kapitono kvalifikaciją, galiojančius jūrinius dokumentus, esi kruopštus, atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų.

Atlygis – apie 1350 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Komunalinių paslaugų darbuotojų, kuris padėtų mums rūpintis Klaipėdos miesto gatvių švara. Jei esi savarankiškas ir atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų. B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privalumas.

Atlygis –  apie 1476 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Elektromontuotojų, kurie būtų atsakingi už miesto gatvių apšvietimo ir šviesoforų įrangos remontą bei užtikrintų gatvių apšvietimo ir šviesoforų įrangos eksploatacinę priežiūrą. Jei turi ne mažesnę kaip 1 metų sėkmingo darbo patirtį technologinių įrenginių priežiūros srityje, turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, gebi dirbti komandoje, esi punktualus, darbštus, atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų.

Atlygis – 2090 (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Automobilių remonto šaltkalvių, kurie būtų atsakingi už autobusų, sunkiasvorių automobilių kėbulų remontą. Jei išmanai automobilių techninę sandarą, tuomet kviečiame jungtis prie mūsų.

Atlygis – nuo 1180-2210 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

UAB „Klaipėdos paslaugos"

Garažų g. 2, 92101, Klaipėda

Įmonės kodas: 140033557

PVM mokėtojo kodas: LT400892610

Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre