Autobusų stotis: +370 464 11 547

Pranešimams: +370 46 30 30 30

Gedimų registracija: +370 650 67 777

Karjera

Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Jei norite dirbti kartu ar atlikti praktiką, siųskite mums savo gyvenimą aprašymą elektroniniu paštu karjera@klap.lt, temos eilutėje nurodydami darbo poziciją.

Šiuo metu ieškome

  1. Autobusų vairuotojų, kurie padėtų mums rūpintis sėkmingu keleivių pervežimu. Jei tu turi D kategorijos vairuotojo pažymėjimą, profesinės kvalifikacijos pažymėjimą „95“ ir nori dirbti, esi savarankiškas ir atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų.

Neturintiems kvalifikacijos pažymėjimo „95“, įmonė suteikia galimybę jį įgyti.

Atlygis – apie 1900 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Komunalinių paslaugų darbuotojų, kurie padėtų mums rūpintis Klaipėdos miesto gatvių švara. Jei esi savarankiškas ir atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų. B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privalumas.

Atlygis –  apie 1700 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Elektromontuotojų, kurie būtų atsakingi už miesto gatvių apšvietimo ir šviesoforų įrangos įrengimą, remontą bei užtikrintų gatvių apšvietimo ir šviesoforų įrangos eksploatacinę priežiūrą. Jei turi ne mažesnę kaip 1 metų sėkmingo darbo patirtį technologinių įrenginių priežiūros srityje, turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, gebi dirbti komandoje, esi punktualus, darbštus, atsakingas, kviečiame jungtis prie mūsų.

Atlygis – 2150 (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.

  1. Automobilių remonto šaltkalvių, kurie būtų atsakingi už autobusų, sunkiasvorių automobilių kėbulų remontą. Jei išmanai automobilių techninę sandarą, tuomet kviečiame jungtis prie mūsų.

Atlygis – nuo 1180-2210 Eur (neatskaičius mokesčių).

CV siųsti el. paštu: karjera@klap.lt.