Autobusų stotis: +370 464 11 547

Pranešimams: +370 46 30 30 30

Gedimų registracija: +370 650 67 777

Projektų rengimas ir derinimas

  • Rengiame  miesto apšvietimo tinklų, šviesoforų, skirtų reguliuoti sankryžų ir pėsčiųjų eismą, rekonstrukcijos, iškėlimo bei prijungimo prie UAB “Klaipėdos Paslaugos” tinklų sąlygas
  • Teikiame informaciją ir duomenis Bendrovės eksploatuojamų tinklų projektavimui
  • Tikriname ir deriname techninius (techninius darbo) Bendrovės eksploatuojamų tinklų projektus, teritorijų planavimo dokumentus, trečiųjų šalių projektinius sprendinius
  • Rengiame miesto apšvietimo tinklų, reklaminių stendų, elektromobilių įkrovimo stotelių prijungimo prie apšvietimo (elektros) tinklų techninius darbo projektus
  •  Vykdome apšvietimo, eismo sistemų GIS duomenų bazės plėtimą ir atnaujinimą bei duomenų teikimą topografinių planų sudarymui ir koregavimui TIIIS sistemai

 

Atramų techniniai parametrai

Šviestuvų techniniai parametrai

Klaipėdos senamiesčio ir centrinės miesto dalies dekoratyvinio apšvietimo schema

Parengti UAB „Klaipėdos Paslaugos" projektai

Baltijos pr. 79-91 kiemo apšvietimas

Debreceno g. 6-16 kiemo apšvietimas

Liepų g. 19 kiemo apšvietimas

Liepų g. 21-25 kiemo apšvietimas

Naikupės g. 36-40 kiemo apšvietimas

Sulupės g. 11-13A kiemo apšvietimas

Šilutės pl. 72-76 kiemo apšvietimas

Baltijos pr. 33-43 kiemo apšvietimas

Bandužių g. 21 kiemo apšvietimas

Bandužių g. 1-3, Jūrininkų pr. 4-6 kiemo apšvietimas

H.Manto g. 6-8 kiemo apšvietimas

Kalnupės g. 7-11 kiemo apšvietimas

Minijos g. 136-144 kiemo apšvietimas

Turgaus g. 7-11 kiemo apšvietimas

UAB „Klaipėdos paslaugos"

Garažų g. 2, 92101, Klaipėda

Įmonės kodas: 140033557

PVM mokėtojo kodas: LT400892610

Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre

Baltijos pr. 79-91 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Baltijos pr. 79-91 daugiabučių namų kiemai, šiuo metu, dalinai neturi lauko apšvietimo. Įvažiavime į kiemą yra sumontuotos 6m. cinkuotos atramos ant kurių yra įrengti gatvės tipo natrio technologijos šviestuvai. Tarp vidinių namų ir esamame skvere lauko apšvietimo nėra. Kiemuose daug statomų automobilių parkavimo aikštelėse prie gyvenamų namų, todėl vyksta intensyvus eismas ypač vakarinėmis ar rytinėmis paros valandomis.

Debreceno g. 6-16 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Debreceno gatvės daugiabučių namų 6-16 kiemai, šiuo metu, dalinai neturi lauko apšvietimo. Įvažiavime į kiemą yra sumontuotos 6m. cinkuotos atramos ant kurių yra įrengti gatvės tipo natrio technologijos šviestuvai. Tarp vidinių namų ir esamame skvere lauko apšvietimo nėra. Kiemuose daug statomų automobilių parkavimo aikštelėse prie gyvenamų namų, todėl vyksta intensyvus eismas ypač vakarinėmis ar rytinėmis paros valandomis.

Liepų g. 19 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Daugiabučių namų kiemas Liepų g. 19, neturi lauko apšvietimo. Kieme daug statomų automobilių prie gyvenamų namų, o taip pat kiemas praeinamas iš Liepų gatvės į Vytauto gatvę, todėl tamsiu paros metu nesaugu vaikščioti.

Liepų g. 21-25 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Daugiabučių namų kiemas Liepų g. 21-25, neturi lauko apšvietimo. Kieme daug statomų automobilių prie gyvenamų namų.

Naikupės g. 36-40 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Darželio g. 11- Naikupės 36-40 daugiabučių namų kiemai, šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Kiemuose yra statomų automobilių, kurių aikštelės taip pat neapšviestos.

Sulupės g. 11-13A kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Sulupės g. 11-13a daugiabučių namų kiemai, šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Kiemuose yra statomų automobilių, kurių aikštelės taip pat neapšviestos.

Šilutės pl. 72-76 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Šilutės pl. 72-76 daugiabučių namų kiemai, šiuo metu, dalinai neturi lauko apšvietimo. Įvažiavime tarp namų 72 ir 76 yra sumontuotos metalinės dažytos parko tipo atramos su natrio technologijos šviestuvais, o pėsčiųjų takas prie 72 namo visiškai neapšviestas. Prie 76 namo iš kiemo pusės yra sumontuotos dažytos metalinės atramos su natrio technologijos šviestuvais. Tiek atramos tiek šviestuvai yra susidėvėję. Pravažiavime prie namų 72-76 tarp Šilutės pl.ir Vingio g. nėra apšvietimo, o prie minėtų namų yra įrengtos automobilių statymo vietos ir vakarinėmis, rytinėmis paros valandomis vyksta intensyvus eismas.

Baltijos pr. 33-43 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Baltijos pr. 33-43 daugiabučių namų kiemai, šiuo metu, dalinai neturi lauko apšvietimo. Įvažiavime į kiemą yra sumontuotos 6m. cinkuotos atramos ant kurių yra įrengti gatvės tipo natrio technologijos šviestuvai. Tarp vidinių namų ir esamame skvere lauko apšvietimo nėra. Kiemuose daug statomų automobilių parkavimo aikštelėse prie gyvenamų namų, todėl vyksta intensyvus eismas ypač vakarinėmis ar rytinėmis paros valandomis.

Bandužių g. 21 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Bandužių g. 17-21 daugiabučių namų kiemai šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Kiemuose daug statomų automobilių ir intensyvus judėjimas pėsčiųjų kieme prie gyvenamųjų namų, tai pat kieme yra dvi vaikų žaidimo aikštelės, kurios tai pat nėra apšviestos ypač intensyvus eismas yra vakarinėmis ir rytinėmis paros valandomis.

Bandužių g. 1-3, Jūrininkų pr. 4-6 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Bandužių g. 1-3, Jūrininkų pr. 4-6 daugiabučių namų kiemai šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Kiemuose daug statomų automobilių ir intensyvus judėjimas pėsčiųjų kieme prie gyvenamųjų namų, tai pat kieme yra vaikų žaidimo aikštelės, kuri tai pat nėra apšviesta ypač intensyvus eismas yra vakarinėmis ir rytinėmis paros valandomis.

H.Manto g. 6-8 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Daugiabučių namų kiemas H.Manto g. 6-8, neturi lauko apšvietimo. Kieme daug statomų automobilių prie gyvenamų namų, o taip pat kiemas praeinamas iš H.Manto g. gatvės į M.Mažvydo alėją, todėl tamsiu paros metu nesaugu vaikščioti.

Kalnupės g. 7-11 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Kalnupės g. 7-11 daugiabučių namų kiemai šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Tik kieme prie namų 8a ir 11 yra sumontuotos dažytos metalinės atramos su natrio tipo 70 W šviestuvais. Tiek šviestuvai tiek atramos yra susidėvėjusios ir moraliai pasenusios. Kiemuose daug statomų automobilių prie gyvenamų namų, todėl vyksta intensyvus eismas ypač vakarinėmis ar rytinėmis paros valandomis.

Minijos g. 136-144 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Minijos g. 136-144 daugiabučių namų kiemai šiuo metu neturi lauko apšvietimo. Tik kieme prie namų 12a ir 15 yra sumontuotos dažytos metalinės atramos su natrio tipo 70 W šviestuvais. Tiek šviestuvai tiek atramos yra susidėvėjusios ir moraliai pasenusios. Kiemuose daug statomų automobilių prie gyvenamų namų, todėl vyksta intensyvus eismas ypač vakarinėmis ar rytinėmis paros valandomis.

Turgaus g. 7-17 kiemo apšvietimas

Esamos būklės vertinimas: Daugiabučių namų kiemas Turgaus g. 7-17, neturi lauko apšvietimo. Kieme daug statomų automobilių prie gyvenamų namų.