Autobusų stotis: +370 464 11 547

Pranešimams: +370 46 30 30 30

Gedimų registracija: +370 650 67 777

UAB „Klaipėdos paslaugos“ gatves šluos visą šiltąjį sezoną

Kasdien ankstyvą rytą, nuo 3-4 valandos, į pagrindines uostamiesčio gatves išvažiuoja UAB „Klaipėdos paslaugos“ vakuuminės šlavimo mašinos, iš kelkraščių surenkančios dar žiemą išbarstytą smėlį, susikaupusias dulkes, pernykščius lapus. Šiemet šlavimo darbai pradėti neįprastai anksti – vasario pradžioje. Per du mėnesius nuo Klaipėdos gatvių bei šaligatvių jau surinkta virš 855 tonų sąšlavų.

„Ką visi gatvių prižiūrėtojai išbarstė šią žiemą, beveik surinkome. Gatvės akivaizdžiai tampa švaresnės, į mašinų bunkerius susiurbiami birių atliekų kiekiai kasdien vis mažėja“, – teigė Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos paslaugos“ generalinis direktorius.

Vasarą per mėnesį iš tų pačių gatvių bendrovės šlavimo technika surenka iki 100 tonų sąšlavų, o vien per kovą sušluota virš 500 tonų.

UAB „Klaipėdos paslaugos“ nėra vienintelė įmonė, švarinanti uostamiesčio gatves bei šaligatvius.

„Didžiosiomis mašinomis valome pagrindines viso miesto magistrales, šaligatvius bei aikštes ir skverus, o šiaurinėje miesto dalyje šluojame ir šalutines gatveles“, – pasakojo Julius Raugalas, UAB „Klaipėdos paslaugos“ Komunalinių paslaugų skyriaus vadovas.

Pagrindinės miesto gatvės valomos iki pietų, o antroji pamaina išvažiuoja popiet, kai kiemai ir  šalutinės gatvės dar apytuštės, kol klaipėdiečiai neužstatė šalikelių savo mašinomis.

„Išties yra probleminių vietų, kur gyventojų automobiliai stovi nuolat. Pavyzdžiui, kelios tokios atkarpos yra Tilžės, Sausio 15-osios, Rumpiškės gatvėse, kur mūsų šlavimo mašina mėnesių mėnesiais negali privažiuoti prie kelkraščių“, – aiškino J. Raugalas.

Bendrovės vadovai net kreipėsi į savivaldybę su pasiūlymu, kad ten būtų pastatyti ženklai, leidžiantys parkuoti transporto priemones atitinkamomis dienomis ar valandomis. Bet, pasak Juliaus Raugalo, įmanomas ir kitas variantas.

„Žiemą buvome susidūrę su identiška situacija, kai viename kvartale negalėjome iš kelkraščių nuvalyti sniego. Tuomet su mumis susisiekė seniūnaitė, kuri savo iniciatyva informavo gyventojus, kad šie atitinkamą dieną patrauktų savo mašinas, ir mes netrukdomai atlikome savo darbą. Manau, kad ir su šlavimo paslauga galėtume taip pat koordinuoti  tarpusavio veiksmus“, – ragino UAB „Klaipėdos paslaugos“ Komunalinių paslaugų skyriaus vadovas.

Dėl šios paslaugos reiktų kreiptis į bendrovę darbo metu  tel. +370 46 411 559.