Autobusų stotis: +370 464 11 547

Pranešimams: +370 46 30 30 30

Gedimų registracija: +370 650 67 777

Įrašai

Socialiai atsakingiausia 2022 m. įmone pramonininkai išrinko „Klaipėdos autobusų parką“

Daugiau nei dešimtmetį Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) organizuoja kasmetinius „Atsakingo verslo apdovanojimus“, kurių tikslas – įvertinti ir pagerbti bendroves, praėjusiais metais padariusias didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse. KPA vienija virš pusės šimto Vakarų Lietuvos įmonių ir iš savo narių kasmet pagal veiklos rezultatus išrenka keturias labiausiai pasižymėjusias. Kaip numato apdovanojimų nuostatai, nominantai renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos augimo, darbuotojų skaičiaus augimo, vidutinio atlyginimo augimo, o taip pat vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

Švaresniam uostamiesčio orui – pušynėlis šalia „Klaipėdos paslaugų“ teritorijos

Europos judumo savaitė, diena be automobilio ir kitos panašios akcijos mums primena, kad turėtume kuo rečiau naudotis iškastiniu kuru varomomis transporto priemonėmis ir daugiau judėti pėsčiomis, dviračiais, bei keisti savo įpročius, kad sumažintume planetos taršą. O ką dėl švaresnio pasaulio gali padaryti didžiosios keleivinio transporto bendrovės? Juk kažkas turi nuvežti žmones autobusais į darbą, mokymo įstaigas ar kitą miestą. „Viešasis transportas yra mažiausia blogybė iš visų motorinio transporto kelionės būdų. Kai autobusu vienu metu važiuoja keliasdešimt keleivių, oro tarša ar šiltnamio efektas keleriopai mažesnis, lyginant su tarša, kurią sukeltų tie patys žmonės važiuodami savo automobiliais“, – argumentavo Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos paslaugos“ generalinis direktorius. Apie ekologiškas transporto priemones didžiausia Vakarų Lietuvos keleivinio transporto bendrovė pradėjo galvoti kone prieš 20 metų.

Svajonės pildosi: Klaipėdoje jau kursuoja elektriniai vandens autobusai

2023 m. birželio 16 diena tikrai bus įrašyta į Klaipėdos miesto ir Lietuvos istoriją – Danės upėje, maždaug 8 kilometrų atkarpoje nuo Biržos tilto iki Tauralaukio, pradėjo kursuoti pirmieji šalyje elektriniai vandens autobusai. Nedideli 11 vietų laivai stoja 6 stotelėse ir priima norinčius patirti tylią ir ekologišką kelionę, gėrintis į didmiestį įsiterpusios laukinės gamtos vaizdais. „Pirmieji mūsų keleiviai buvo kauniečiai. Netikėta, kad nuo ankstyvo ryto – 8 valandos, pradedantys kursuoti elektriniai laivai domina ne tik klaipėdiečius, bet ir uostamiesčio svečius“, – pasakojo Vaidas Ramanauskas, maršrutą aptarnaujančios UAB „Klaipėdos paslaugos“ generalinis direktorius. Vadovas apgailestavo, kad visi norintys netelpa į pirmuosius reisus, ir prašė kantrybės. Planuojama, jog elektriniai autobusai kursuos iki vėlyvo rudens, tad pasimėgauti pramoga, nukeliauti iš senamiesčio į miesto pakraštį, dar bus progų.

111

Dar vienas žingsnis kokybės kryptimi

UAB „Klaipėdos paslaugos“ suteiktas sertifikatas, patvirtinantis, jog bendrovės vadybos sistema atitinka tarptautinius ISO standartus. ISO (International Standart Organization) – tai tarptautinių standartų sistema. ISO sertifikatai suteikiami įmonėms, pasiekusioms ir išlaikančioms tam tikrus veiklos kokybės kriterijus. Šiais standartais vadovaujasi didžiausios ir pažangiausios Europos įmonės, taigi, gautas ISO sertifikatas patvirtina, kad UAB „Klaipėdos paslaugos“ yra valdoma pagal geriausių Europos įmonių praktiką. Kodėl reikėjo ISO?

UAB „Klaipėdos paslaugos"

Garažų g. 2, 92101, Klaipėda

Įmonės kodas: 140033557

PVM mokėtojo kodas: LT400892610

Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre